window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-39961611-1');

Станахме на 20 – да празнуваме!

2026-06-07T00:00:00+03:00
Зарежда Събития

Мили приятели,
Сдружението ни навърши 20 години. 20 години, в които свършихме добра работа – всички ние, с помощта на много доброволци и приятели на „На Ти с Природата“.
По този повод ви каним на малък празник – да хапнем вкусна торта, да пийнем по чаша вино или бъзов сок, да се забавляваме с приятни хора, обичащи животните.
Заповядайте на 13.06. от 17:30 часа на поляната между конната база в Борисовата градина и Капитолия.
Ще се радваме да уважите празника ни!

Go to Top